درباره ما
درباره ما


به یقین می توان گفت موج سومی در راه است. موجی که در آن اینترنت، کامپیوتر، تحولات تکنولوژیک و فکری دنیا، نه تنها عرصه بهره وری انرژی بلکه ارتباطات را نیز مهم تر و گسترده تر از قبل کرده است. توسعه اینترنت روش های جدیدی را برای تمام عرصه های زندگی بشر به ارمغان آورده است که یکی از این عرصه ها آموزش زبان انگلیسی است. بی شک می دانیم که اینترنت الگو های متداول خرید و ارائه آموزش و خدمات را در سال های اخیر به طور روز افزونی تغییر داده است. مردم بیش از پیش رویکرد هایی را اتخاذ می کنند که آنها را با سبک های جدید زندگی منطبق کند. مردم در دنیای امروز خواستار گزینه های بیشتری برای ارضای نیاز های خود هستند. سیستم آموزش ما با عشق فراوان در تلاش بوده است تا به شما دوست عزیز خیالی آسوده و سبکی جدید را ارائه دهد تا بتوانید آموزش و نیز کسب درآمد داشته باشید.


زمان در قرن 21


بسیاری از مردم در دنیای امروز به دلیل کمبود وقت کافی برای انجام کارهای مهم، به رویکرد هایی متوسل شده اند که آنها را هر روزه در ابهام و سرگردانی بیشتری قرار می دهد و باعث می گردد تا بخشی از مسیر را ادامه دهند و سپس چشم اندازه هایشان رنگ می بازد و در کنج ذهن شان به تاریکی فرو می رود. فراگیران متعددی نیز در عصر حاضر به موسسات و آموزشگاه هایی رفت و آمد می کنند که شاید چندین کیلومتر دور تر از منزل آنها بوده و بدین صورت زمان بسیار زیادی را هر روزه در رفت و آمد هستند تا در نهایت به اهداف زبان انگلیسی شان دست یابند. اما ماهیت و طبیعت قرن 21 را با این کار نباید زیر سوال برد و می بایست راهکاری را اتخاذ نمود که در تمام جنبه های زندگی فراگیر را کمک کرده و او را به حداکثر بازدهی و حس رضایت برساند؛ چرا که مهمترین نقش هر هدفی در هر یادگیری همین «حس رضایت پس از یادگیری» است. بنابراین ما پس از آسیب شناسی در عرصه های مختلف به این نتیجه رسیده ایم تا فراگیران را از صفر تا قهرمانی شان در موفقیت یادگیری زبان انگلیسی همراهی نموده و بدین سبب اسم خود را Zero To Hero نامیده ایم. یعنی صفر تا قهرمانی!


دیگر صَرف زمان بسیار زیاد در مسیر ها و جاده ها و بزرگراه ها و خیابان ها و کوچه ها و بن بست ها و آدرس های سخت و دشوار تمام شد. دینگ دینگ! لطفا درب منزل تان را باز کنید! بله! ما اکنون خود استاد را به خانه های شما آورده ایم؛ رو به روی تان، بر روی صفحه کامپیوتر (وبسایت کنونی) و موبایل تان و یا هر دستگاه دیگری که به #اینترنت متصل بشود.
ZTH سیستم و مرجع آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای فراگیران و اساتید شایسته در ایران است. این سیستم بستری برای فراگیران برای یادگیری آسان تر و سریع تر و نیز برای اساتید شایسته بستری امن و مطمئن برای بارگزاری و ارائه و فروش دوره های آموزشی ایشان در سراسر بستر اینترنت می باشد. چشم انداز سیستم ما ارائه بسته های آموزشی در مقیاس جهانی است. ما گروه های مختلف آموزشی (اعم از Vocabulary، Grammar، Pronunciation، Reading، Writing، Listening، Speaking و ...) را با دقت و درایت کامل برانداز کرده ایم تا سیستمی نخبه پرور و مولد محتوایی کارا و اثر بخش را برای شما به ارمغان آوریم. لازم به ذکر است هدف ما تنها و تنها برگزاری دوره های اساتید به صورت بسته های آموزشی بوده است که به ارتقای سطح دانش زبان انگلیسی فراگیران خواهد انجامید و هیچ گونه قصد آکادمیک یا موسسه ای و یا آموزشگاهی نداریم. بنابراین در حال حاضر، هیچ گونه هدف ارائه مدرک نداریم و با افتخار «جنبش ضد مدرک گرایی» خود را اعلام می کنیم؛ چرا که ما به «درک» شما می اندیشیم، نه «مدرک شما». سیستم آموزش آنلاین زبان انگلیسی ZTH بر آن است تا محیطی آنلاین و راحت و آسان را برای اساتید و فراگیران فراهم آورد تا اساتید بتوانند بسته های آموزشی خود را با کیفیتی بالا و در عین حال قیمتی پایین ارائه دهند تا فراگیران با حس رضایت و آرامش و انگیزه عالی جهت آموزش خویش و افزایش توانایی های لازم جهت فراگیری زبان انگلیسی به مسیر خود تا رسیدن به چشم انداز هایشان ادامه دهند. علاوه بر آن، ما بر آنیم تا برای تمام افراد لایق وشایسته که توانایی برگزاری دوره را دارند فرصت همکاری با اساتید دیگر را نیز فراهم آوریم. همچنین در تمام بخش ها و گروه ها چشم انداز های افزایش اشتغال برای جامعه کنونی را داریم که به حول قوه الهی سال هایی پر از برکت و اشتغال را برای سفره های مردم عزیز کشور مان که دوستدار علم و دانش و استفاده درست از زمان خویش هستند را به ارمغان آوریم.


بازپرداخت معرفین


بار ها برای همه ما این اتفاق رخ داده است که از یک محصول، خدمت، یا بسته آموزشی استفاده کرده باشیم و پس از کسب حس رضایت، آن را به نزدیکان، آشنایان، دوستان، همسایه ها، همکلاسی ها، همکاران، و تمام مردم توصیه کرده باشیم. اما آیا تا به حال بابت این معرفی مان حقوق یا پورسانتی دریافت کرده ایم؟! خب... خبر خوب این است که...ما در سیستم ZTH توانایی بالفطره انسانی در تبلیغ شفاهی را چاشنی بخش مالی خویش کرده ایم و به شما فرصت کسب درآمدی داده ایم تا بتوانید در کنار آموزش زبان انگلیسی، معرف ما و برای خود از طریق محیطی کاملاً آنلاین کسب درآمد داشته باشید. لازم به ذکر این نکته است که طرح بازپرداخت کمیسیون ما برای معرفین فقط و فقط بابت «معرفی مستقیم معرفی کنندگان» صورت می گیرد و به هیچ عنوان فعالیتی چند سطحی (MLM یا Multi-Level Marketing) و به شکل بازاریابی شبکه ای (در تمام ساختار ارائه خدمات و طرح درآمد خود) نداریم و تنها و تنها به صورت تک سطحی و مستقیم فعالیت خواهیم کرد.


خدمات دوره آموزشی


·       ارائه بسته های آموزشی با دسته بندی های زیر:


1.      توانایی واژگان (Vocabulary)


2.      توانایی دستور زبان (Grammar)


3.      توانایی تلفظ (Pronunciation)


4.      مهارت خواندن (Reading)


5.      مهارت نوشتن (Writing)


6.      مهارت شنیداری (Listening)


7.      مهارت گفتاری (Speaking)

 


·       ارائه بسته های آموزشی برای مشاغل خاص


·       ارائه بسته های آموزشی برای داوطلبان کنکور و آزمون های مهم نطیر TOEFL، IELTS، GRE، و ...

·       دوره های آموزش زبان انگلیسی برای دانش آموزان تمام پایه های مدارس آموزش و پرورش کشور ایران


 


تیم آموزشی ما در تمام دوره (پیش از دوره، طول دوره، و پس از دوره) مشاوران رایگان شما خواهند بود تا بتوانید بهترین دوره را انتخاب کرده و شروع به حرکت در مسیر یادگیری کنید.


 


ZTH بر آن است تا فاصله شما را با اساتید تنها به اندک ثانیه ای برسانند؛ بنابر این تمام تلاشمان را به جریان اجرا کشانده ایم تا ارتباطات فراگیران و اساتید به کاربردی ترین و موثرترین روش ممکن به روی سکوی اجرا برسد.