آموزش زبان انگلیسی آنلاین

اگر هنوز سوالی دارید که پاسخ آن را نیافته اید و یا مطمئن نیستید می توانید از بخش تماس با ما برای ما پیام بگذارید تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند

جهت ثبت نام سریع می توانید در گوشه بالا سمت چپ بر روی «ورودکاربر/ثبت نام» کلیک کنید و پس از آن بر روی کادر ثبت نام بروید و فرم اطلاعاتی درخواست شده را پر نمایید. سپس به ایمیل خود بروید و بر روی لینک فعالسازی که برایتان به صورت خودکار ارسال گردیده است، کلیک نمایید تا به درگاه ورودی میز کاربری تان متصل شوید. سپس با ورود شناسه و رمز کاربری خود به میز کاربری خود دسترسی خواهید داشت.
شما می بایست در صورت بروز احتمالی این مشکل به قسمت Spam ایمیل خود بروید و در لینک فعال سازی را دریافت نمایید.
این کار به راحتی پس از ورود به میز کاربری شما برای تان فعال می گردد. کافی است بر روی دوره کلیک نموده و بر روی دکمه «خرید این دوره» کلیک نمایید تا بتوانید دوره مربوط را خریداری نمایید.
پس از ورود به وبسایت در پاورقی وبسایت بخشی با رنگ صورتی رنگ به این امر اختصاص یافته است. شما به سادگی تنها کافی است تا ایمیل خود را در وبسایت وارد نمایید.
شما می توانید پس از ورود به میز کاربری خودتان به بخش «لینک معرف» یا «کد معرف» بروید و لینک یا کد معرف خود را دریافت نمایید. با معرفی سیستم آموزش زبان انگلیسی ما به دیگران شما می توانید بابت تمام افرادی که زیر مجموعه مستقیم خود شما می شوند، کسب درآمد داشته و بخشی از کمیسیون دوره ها را به خود اختصاص دهید.
با مراجعه به بخش تسویه حساب در بخش میز کاربری خود درخواست تسویه حساب را به سیستم ارسال نمایید. سیستم به صورت خودکار درخواست شما را بررسی کرده و در موقع مقرر پورسانت شما را به حساب بانکی تان ارسال می کند.
شما می بایست حداقل 300.000 ریال در حساب کاربری خود موجودی داشته باشید.
خیر. شما می بایست حداقل به میزان 300.000 ریال در حساب کاربری خود پول داشته باشید تا بتوانید درخواست تسویه حساب داشته باشید. در غیر این صورت، درخواست شما مردود تلقی خواهد شد.
بسیار ساده است. کافی است به میز کاربری خود بروید و در بخش افزایش اعتبار درخواست اعتبار کرده و پس از اتصال به درگاه های بانکی عضو شتاب می توانید حساب خود را شارژ نمایید.
سیستم آموزشی این را هم به فکر بوده است. در صفحه دوره ها شما می توانید با استفاده از سیستم ارسال تیکت به استاد و یا گروه تلگرام و یا ارسال نظر با استاد مربوطه در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید سیستم آموزشی از تمام نیروی خود جهت حفظ مطالب و امنیت مطالب ارسالی اساتید از تلاشی دریغ نکرده است و «تمام مطالب درج شده در وبسایت محفوظ بوده و حق نشر و کپی به هیچ عنوان وجود ندارد. در صورت مشاهده شخص خاطی پیگرد قانونی خواهد شد.»
تمام دوره های وبسایت www.ZTH.ir به صورت آنلاین برگزار می شود. بدین صورت که اساتید بسته های آموزشی شما را تعبیه کرده و آنها را برای تان با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت ممکن بارگزاری کرده اند. تمام دوره های آموزشی پس از خرید، برای تان در میز کاربری قابل دسترسی خواهند بود.
در صورت پاک نکرده cache های مرورگر خود، به هیچ عنوان نیاز به دانلود مجدد دوره ندارید. گرچه قابل ذکر است که تمام محتواهای دوره با نرم افزار های پیشترفته کاهش حجم پیدا کرده اند تا شما کاربران عزیز بتوانید با کمترین حجم به بالاترین کیفیت مطالب دسترسی آنلاین داشته باشید.
آن دروس را می بایست خریداری کنید.
پس از پایان اخرین درس شما می توانید به آزمون دوره متصل شوید. توجه نمایید تنها پس اتمام آخرین درس برایتان آزمون دوره ارائه خواهد شد.
بله. شما می توانید متناسب با امتیازی که در هر دوره می آورید از جوایز نقدی بهره مند شوید.
خیر. شما می توانید تنها با یکبار شرکت کردن در هر آزمون از جایزه نقدی آن دوره تنها یکبار بهره مند شوید.
شما می توانید هر چند باری که بخواهید در آزمون شرکت نمایید اما تنها از اولین بار شرکت در آن می توانید از جایزه نقدی آن استفاده نمایید.
خیر. شما تنها از اولین آزمون می توانید از جایزه آن بهره مند شوید و در صورت شرایطی نظیر: بسته شدن پنجره مرورگر، قطع شدن اینترنت و ... آزمون شما همچنان زمان خود را تا پایان شمارش معکوس طی می کند و دیگر قادر به اخذ جایزه نخواهید شد. توجه داشته باشید که شما می توانید به تعداد بسیار در آزمون شرکت نمایید اما بعد از آزمون اول دیگر قادر به اخذ جوایز نخواهید بود.
به قسمت ثبت نام و ورود کاربر بروید و بر روی «ارسال گذرواژه» کلیک نمایید و در صفحه باز شده ایمیل خود را جهت بازیابی رمز عبور خود وارد نمایید.
جهت هماهنگی با شماره 09137884724 تماس حاصل فرمایید. یا با ایمیل: info@zth.ir با ما در ارتباط باشید.
خیر، " عضویت در وب سایت ZTH " کاملاً رایگان است. همچنین پس از عضویت در وب سایت شما می توانید از دروس رایگان هر دوره نیز استفاده کنید!